Apie mus

Apie mus

Esame gamybinė siuvimo paslaugų įmonė, specializuojamės marškinių, palaidinių, suknelių, uniformų, tautinių rūbų gamyboje. Klientams siūlome įvairias paslaugas – galime sukurti gaminio dizainą, paruošti pavyzdinius modelius gamybai, greitai ir kokybiškai atlikti didelius užsakymus, supakuoti ir pristatyti gaminius.

Savo veiklą pradėjome 1996 metais ir nuo to laiko sparčiai išsiplėtėme. 2000 metais įmonė persikėlė į naujas, erdvias 3800 m² patalpas, pritaikytas efektyviam ir sveikam darbui. 2001 metais buvo išplėstas teikiamų paslaugų spektras – ėmėme kurti gaminių dizainą, ruošti gamybinius lekalus. 2003 metais įkurta gamybos laboratorija, 2008-aisiais – pradėtos teikti ir logistikos paslaugos (prekes galime pristatyti teisiai į parduotuves ar užsakovo klientams).

Kasmetinės investicijos techninės bazės atnaujinimui, lankstus požiūris į užsakovo poreikius, gausi ilgametę darbo patirtį turinčių profesionalų komanda – veiksniai, užtikrinantys mūsų įmonės sėkmę.

Apie mus

Kokybės ir aplinkosaugos politika

UAB „Bonitana“ ne tik užsakovams siūlo visą paslaugų paketą (sukurti gaminio dizainą, greitai ir kokybiškai pasiūti užsakytus gaminius, juos supakuoti ir pristatyti, valdyti atsargas), bet ir užtikrina aukščiausią produkcijos kokybę, pateikdama individualius ir užsakovams tinkamiausius sprendimus, jiems pageidaujant, sukuria gaminio modelį, parenka tinkamus audinius, pasiuva pavyzdinius modelius, laboratorijoje paruošia juos gamybai ir organizuoja visą tolesnį gamybos ciklą bei gaminių pristatymą galutiniam užsakovui.

UAB „Bonitana“ pagrindinis tikslas ir sėkmės garantas – įgyvendinti efektyviai veikiančios ir orientuotos į nuolat kintančius užsakovų poreikius bendrovės viziją.

Visose veiklos grandyse UAB „Bonitana“ operatyviai organizuoja darbus, naudoja šiuolaikines technologijas ir nuolat tobulina gamybos procesą.

UAB „Bonitana“ yra profesionali, lanksti, laikmetį atitinkanti bendrovė, turinti ilgalaikius prekybos partnerius. Bendrovė didžiuojasi savo užsakovais – stambiomis, žinomais prekių ženklais prekiaujančiomis Europos kompanijomis, taip pat tiesiog stilingais žmonėmis, vertinančiais kokybę ir ilgametę patirtį. Tarp bendrovės užsakovų yra Didžiosios Britanijos, Švedijos teisėsaugos struktūros, Škotijos, Airijos ligonės, įvairių Europos šalių avialinijos.

UAB „Bonitana“ suburta kvalifikuota bei kūrybinga darbuotojų komanda, užtikrinanti greitą ir kokybišką galutinį rezultatą.

Siekiant užtikrinti, kad bendrovės veikla atitiktų vartotojų poreikius ir lūkesčius, kad nuolat būtų gerinamas aplinkosaugos veiksmingumas bet kurioje bendrovės veikloje, UAB „Bonitana“ įdiegtos kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001:2015 reikalavimus, ir aplinkos apsaugos vadybos sistema, atitinkanti ISO 14001:2015 reikalavimus. Bendrovė yra įsipareigojusi:

  • būti patikima gaminių tiekėja, užtikrinanti paslaugų ir gaminių kokybę;
  • atsakingai rinktis partnerius, bendradarbiauti tik su tais, kurių produktai atitinka bendrovės keliamus kokybės reikalavimus;
  • puoselėti bendrovės veiklai galiojančius teisinius reikalavimus ir užtikrinti jų laikymąsi;
  • mažinti vykdomos veiklos poveikį aplinkai, įgyvendinant pažangius aplinkos apsaugos veiksnius, taikyti šias prevencijos priemones:
  • racionalų energijos išteklių naudojimą;
  • reikšmingų aplinkos aspektų, kuriuos bendrovė gali valdyti, identifikavimą;
  • bendrovėje susidariusių atliekų rūšiavimą;
  • galimų avarijų prevencinių veiksmų nustatymą.

Visų galiojančių reikalavimų laikymąsi bendrovė užtikrina reguliariai rengdama vidaus ir nepriklausomus išorės auditus. Jų rezultatus bendrovė panaudoja ir ateityje toliau veiksmingai naudos vadybos vertinamosios analizės procese, priimdama svarbius, su savo veikla bei tolesne plėtra susijusius strateginius sprendimus.

UAB „Bonitana“ politika prieinama visuomenei.