Gali būti, kad Jums kažkas nepatiks ar netiks, tuomet visada galite įsigytą daiktą grąžinti ar pakeisti į kitą (ši taisyklė netaikoma kokybiškoms prekėms). 

Remiantis LR Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“, kokybiškos prekės yra negrąžinamos.

Gavę užsakymą pastebėjote, kad prekės yra nekokybiškos, nedelsdami kreipkitės el. paštu: info@bonitana.lt arba telefonu +370 64620022 . Nekokybišką prekę pakeisime į kokybišką arba grąžinsime sumokėtus pinigus. Nekokybiškos prekės keitimo / siuntimo išlaidas apmoka UAB Bonitana. 

Vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2011/83/ES dėl vartotojų teisių bei Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.22810 str., prekes galite grąžinti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos.

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesuplėšyta ir nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeista originali pakuotė, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo ir grąžinimo/keitimo dokumentą, kurį atsiųsime Jums elektroniniu paštu. Kreiptis info@bonitana.lt 

Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta, adresu UAB Bonitana – V. Maciulevičiaus g. 53, Vilnius LT-04310 .

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei grąžinama prekė buvo panaudota, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą.

Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos. Siuntimo išlaidos yra padengiamos įmonės sąskaita tuo atveju, jei prekė buvo brokuota.

Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.